Price, Mathew Asst. Principal
Rigdon, Sarah Principal

Ashurst, Carol Special Education
Baugh, Celeaste 2nd Grade Teacher
Baxter, Gary Media Specialist
Crawford, Joan Speech Language Pathologist
Cutrone, Michele Special Education
Daves, Penny 1st Grade Teacher
Davis, Sarah 3rd Grade Teacher
Eisenhart, Lora Kindergarten Teacher
Ellis, Scott Teacher
Gilreath, Stacey 4th Grade Teacher
Harper, Dana 1st Grade Teacher
Hill, Laurie Speech Language Pathologist
Holloway, Katie 1st Grade Teacher
Holtman, Christie Special Education Teacher
Hood, Christina 5th Grade Teacher
Huffman, Kimberly Music Teacher
Hyatt, Paula Kindergarten Teacher
Lambert, Jill 3rd Grade Teacher
Martin, Teresa 5th Grade Teacher
Mathis, Pam 1st Grade Teacher
Plavich, Amanda 4th Grade Teacher
Rich, Selena Kindergarten Teacher
Rittenberry, Jennifer Kindergarten Teacher
Robinson, Lora 3rd Grade Teacher
Roof, Miranda ALPHA
Russell, Siegrid 5th grade teacher
Saxon, Jenna Special Education Teacher
Scearce, Yevette 4th Grade Teacher
Scott, Diane Special Education
Seber, Lauren 2nd Grade Teacher
Sparks, Ashley 5th Grade Teacher
Weeks, Lynn 2nd Grade Teacher

Adams, Sheri Receptionist/Attendance
Annis, Melissa Nutrition
Clemmons, Vicki Student Information Specialist
Cobb, Heather Nutrition Manager
Cooke, Crystal Academic Coach
Culpepper, Kathy P.E.
Davis, Sir John Custodian
Dillinger, Debbie Nutrition
Foster, Gina Technology Specialist
Greenleaf, Linda Paraprofessional
Holbrook, Telaka Bookkeeper
Jackson, Darlene Media Clerk / Parapro
Long, Roxie Paraprofessional
Lopez, Layne Paraprofessional
Miller, Nicholas School Counselor
Panter, Kim Paraprofessional
Patterson, David Custodian
Ross, Sandra Paraprofessional
Rymer, Sheena EFES Parent Liaison
Sams, Yvonne Nutrition
Sparks, Christy Nutrition
Stephens, Robin Paraprofessional
Stites, Carolyn Paraprofessional
Thomas, Beth School Nurse
Thomas, Brenda Paraprofessional
Weaver, Donna Paraprofessional
Wehage, Sandy Nutrition
Weldy, Curtis Paraprofessional
Woody, Wayne Custodian
Yates, June Paraprofessional